Ще один спосіб зібрати семантичне ядро

семантичне, ядро, слова, букви, набір, Я підробляю контент-менеджером на одному сайті. Там невеличка робота, публікую 3 статті в тиждень, шукаю до них фото (штук 10), лінкую, роблю опис, і т.д.

І на власні очі бачу, як росте відвідуваність: ще 2 місяці тому вона була в районі 7 тисяч уніків в день, зараз – 10 000. Аж слюньки течуть…

І в чому секрет такого успіху? Не в контент-менеджері 🙂 А у якісних текстах і … правильно складеному семантичному ядру.

Якщо писати, навіть непогані статті просто так, то буде як з моїм блогом – написано 755 статей, і відвідуваність всього 300-400 уніків.

Для збирання семантичного ядра, є багато інструментів, платних і безкоштовних.

Серед перших найчастіше професіонали називають два. Програма Key Collector і база Пастухова.

Програма Key Collector дозволяє збирати ключові слова за допомогою різноманітних сервісів. Визначати конкуренцію, популярність, ціну за клік (прибутковість тематики), та ін.. Але має недолік – досить помалу ці слова збираються. Більш-менш нормальне семантичне ядро можна збирати не один день.

База Пастухова – це вже готова величезна збірка ключових фраз, яка складається більше, ніж із мільярда слів! Вона зручніша від Кей Колектора тим, що тут можна підбирати фрази буквально за лічені секунди https://pastukhov.com/ .

Але й є недоліки: висока ціна (близько 500$) і розмір файлу. Якщо не помиляюсь, в районі 50 гігабайт. Зараз є вже онлайн-версія, і пропонують знижки при покупці.

В мережі є можливість завантажити ці слова Бази Пастухова, але потрібна ще оболонка, для роботи з ними. Тому хоч не хоч, а треба купувати програму.

Коштує не дешево, тому є ще один варіант, про який я дізнався буквально тиждень тому.

І цим варіантом дуже задоволений, і це при тому, що в мене є ліцензійний Key Collector.

Йдеться про програму «Букварикс» http://www.bukvarix.com/ . Тут база слів менша, ніж у Пастухова «всього» 556 мільйонів ключових слів. Зате безкоштовно.

Але об’єм файлу буде великим – архів в районі 14 гб, розпакований – 38 гб. І врахуйте, що поки будете розпаковувати, вам потрібно виділити місце на диску: 14 + 38 = 52 гб.

Завантажити програму можна тут: http://www.bukvarix.com/download.html Програм є декілька версій, раджу завантажувати останню – 1.4. У ній найбільше слів.

Дуже добре, що в базі є фрази українською, хто працює з такими проектами буде дуже задоволений.

Працювати із програмою дуже просто. Букварикс, ключові, слова, семантичне ядро

У поле (1) вводите термін чи ключові слова, за якими складаєте семантичне ядро. У поле (2) вводите слова-виключення. До речі, якщо натиснути на трикутник (3), то можна вибрати ключові слова, які згруповані у різні списки. Дуже зручно, в Кейколекторі я такого не бачив.

4 – тут будуть результати пошуку.
5 – отримані слова можна зберегти в Excel файлі, і потім його експортувати, у той же Key Collector, або працювати із таблицею, якщо у вас нема такої програми.

Недоліком Букваріксу є те, що сортувати фрази за частотністю не можна. Вивантажуєте у Excel файл, а тоді вже сортуєте.

Програма для знайдених фраз знаходить: кількість слів, к-сть символів, широку, «фразову» і «!точну» частотність. Більше нічого, але це немало.

Все. Користуйтесь!

Можете не дякувати 🙂

 

8 коментарів

 1. Дякуємо, що помітили нашу программу та згадали в своєму дописі! Окрім російських (найбільше) та українських (менше), в нашій базі є ще трохи білоруських та казахських словосполучень. Наша база в подальшому розширюватиметься, тому 556 млн. – це не межа 🙂

 2. 700 статей – це десь 20 000 відвідувачів в день 🙂 Якщо, звісно, робити тематичний сайт і всі ці статті писати під запити, а не просто так 🙂

  • Але в тому й є привабливість блогу, що пишеш на вільні теми. І тут цінні в першу чергу постійні читачі, а не ті що приходять за пошуковими фразами.
   Але й контентні проекти треба робити. Згідний.

   • Постійні читачі гірше монетизуються, принаймні якщо сайт не під якісь CPA (зробив огляд якогось товару, а постійні читачі ж довіряють, тому йдуть і купують) 🙂

    • До речі, недавно читав книгу, де радять підписатись на блоги людей, потрібної вам тематики (подорожі, бізнес, гаджети).
     Вони дорожать своїм ім’ям, і їм можна довіряти у виборі товарів і сервісів.
     Ясна річ, що є різні блоги, але вибрати нормальні, і це краще, ніж читати проплачені відгуки чи коментарі.

 3. І теж немає версії під лінукс 🙁 От завжди для збору СЯ доводиться віндовс запускати 🙁

  • Так, версії під Лінукс немає, проте у нас в розробці веб-сервіс. Наші користувачі працюють під Лінуксом на віртуальній машині (VirtualBox, VMware), тільки треба надати віртуальній машині 2 Гб оперативної пам’яті (в крайньому випадку 1,5 Гб). Крім того, немає необхідності копіювати файли Буквариксу на диск віртуальної машини, можна підключити як папку спільного користування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*