Я вже замучився: знову крадуть тексти!

злодійХочу купити собі хороший дзеркальний фотоапарат, в зв’язку з чим потрібно збільшити свої доходи щоб заробити на нього.

Один із способів мені прийшов у голову вчора. На цей блог пишу та публікую статті виключно українською мовою. В такому разі можна написати ту ж саму статтю російською та продавати на біржах копірайтинга. А оскільки статей в мене на блозі 400 (визнаю, не всі продадуться), і вони об’ємом від 3000 знаків, то самі порахуйте скільки можна заробити.

От я взяв за основу свою україномовну статтю  і написав таку ж російською, додав три скріншоти і виставив на продаж на біржі etxt.ru.

В результаті через півдня прийшла відповідь:

«Модератор ****** отклонил Вашу статью “Как найти товар с меньшей ценой в интернете?“. У Вас осталось 5 дней для внесения правок, иначе статья будет удалена.
Причины отклонения: Модератор отклонил статью без указания причин. Возможные причины отклонения: некорректное заполнение полей, ЗАГЛАВНЫЕ буквы в названии, низкое качество или низкая уникальность текста.»

Тобто не утвердили мою ж першу сттатю без пояснення причини. Так, з таким підходом я багато статей продам та грошей зароблю 🙂

Коротше, було прийняте рішення зробити російську версію блогу і деякі цікаві та корисні матеріали публікувати там російською. Зросте відвідуваність ресурсу, відповідно більше зароблю на рекламі. Може так назбираю на хороший фотоапарат?

Але й тут мене чекали проблеми (вже звик до них): виявляється що більшість моїх статей шустрі вебмайстри вже самі переклали і порозміщували на своїх сайтах 🙂

Але чого я смайлик, поставив, то ж не смішно. Ти сидиш, кожну статтю пишеш 1-3 години, а хтось перекладе за допомогою онлайн сервісів, і заробляє гроші.

Тепер, коли я зроблю російськомовну версію сайту, то МОЇ статті пошукові системи визнають плагіатом. Ну не знаю як Гугл, а Яндекс точно не здогадається.

Тому треба було діяти. На одному сайті де розмістили мій текст були контактні дані, і я написав листа власнику. Треба визнати, він виявився порядною людиною, видалив статтю і написав мені листа:

«Здравствуйте.
Я не у кого и не спрашивал, публиковать мне ее или нет.
Купил ее на etxt.ru уникальность показала 100%. значит не плагиат.
Статью удалил.»

На другому ж ресурсі розмістили набагато більше моїх текстів, але контактних данів там не має, прийшлось шукати хостера, і писати йому.

Виявилось, що сайт розміщується на хостингу http://www.ukraine.com.ua/.

Досить відомий хостинг, думав що вони мені допоможуть, адже це вони на своїх серверах розміщують сайт злодія.

Наскільки я знаю, в Росії хостер завжди йде на зустріч власнику текстів і блоку сайт злодія.

От я написав листа в службу підтримки хостинга:

«Доброго дня.
Перекладають мої статті та розміщують у себе на сайті.
Наприклад:

тут моя стаття http://pavlofox.net/de-vzyaty-ideyi-dlya-biznesu/
а тут переклали і розмістили http://www.incore.me/informacionnye-texnologii/gde-iskat-idei-dlya-biznesa/
моя стаття http://pavlofox.net/yak-vydalyty-mail-ru/
вкрали http://www.incore.me/internet-texnologii/kak-udalyat-tulbary/
моя стаття http://pavlofox.net/elektronna-knyga-wexler-book-t7206-oglyad/
вкрали http://www.incore.me/multimedia/elektronnaya-kniga-wexler-book-t7206-obzor/
моя стаття http://pavlofox.net/yak-robytsya-knyga/
вкрали http://www.incore.me/texnologii/kak-delaetsya-kniga/#comment-2215

І це тільки частина.
Дозволу на це я не давав. Тим більше, що і сам хочу зробити декілька мовних версій свого ресурсу.
Наскільки я зрозумів, сайт злодія розміщений на вашому хостингу. Я до нього звертався щоби він забрав мої статті із свого сайту – реакції ніякої.
Повпливайте, будь ласка на ці речі.».

Відповідь прийшла швидко:

«Добрый день, наша компания не является органом, который в праве принимать решения о нарушении тем или иным ресурсом чьих либо авторских или других прав. Также мы не выступаем третьей стороной при решений подобных ситуаций.
Если Вы считаете, что Ваши права нарушены, Вам необходимо самостоятельно связаться с владельцем сайта для выяснения обстоятельств.
В случае, если у Вас не получится уладить Ваши претензии к владельцу сайта путем переговоров, Вы можете обратиться в суд в порядке искового производства.
Мы, в свою очередь, вправе принять какие либо меры, только на основании вступившего в законную силу судебного решения.»

Тобто, грубо говорячи їм пофіг (щоб не сказати гірше) на ваші проблеми. Вони заробляють гроші.

Якщо послухати, то всі гуру інтернету твердять про його розвиток, і т.д. і т.п. А насправді ти навіть не можеш банально захистити свій текст який розікрали. От такий технічний прогрес…

Але все одно, я здаватись не збираюся. Не тому що я злопам’ятний чи злий. Просто ринкова вартість статей розміщених на моєму блоці не є маленькою. Якраз можна купити класний дзеркальний фотоапарат.

One comment

  1. Сочувствую, вор должен сидеть в тюрьме, хоть и виртуальной…. Законы в сети не работают, можно только хакнуть сайт в отместку или заказать эту работу профи… Удачи в борьбе ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*