Знову про Крим

KrymЗі скрипом пишу статті на політичні тематики (бо не хочу), але в голові декілька думок назбиралося – треба викласти на папір (монітор) 🙂
Подаю так, без логічного порядку.
1.Не віриться, але більшість росіян підтримує політику Путіна в Україні. Так, після закінчення вторгнення в Грузію, рейтинг Путіна був 88% – непогано. А під час введення російських військ в Україну, його рейтинг піднявся із 50% до 67%.
Значить «люди хочуть».

2.В соцмережах часто звучить думка  що зброї на складах достатньо, резервістів також, і окупанти врешті-решт програють. Тому потрібно не боятися, і відповідати зброєю на порушення територіальної  цілісності.

Так то воно то так, та як каже Майкл Щур: “але є одне але”. Треба мати на увазі, що в разі повномасштабної війни, перше що зробить Росія – за допомогою авіації та артилерії перетворить в руїну всі наші великі міста. Постраждають заводи, житлові будинки, лікарні, мости, дороги, бази.

Так воюють всі сильні держави. Ніхто не посилає своїх солдат на боротьбу в чужу державу просто так, під кулі. Згадайте Чечню, Афганістан, Ірак, Грузію – спочатку бомблять все, а потім вже заходить спецназ і добиває все що рухається. Таким чином гине велика кількість мирних людей.

3.Є можливість читати акаунти та коментарі росіян в соцмережах, то видно їхню злобу до «бендерівців».

Хоча я б на їхньому місці поцікавився, якщо «бандерівці такі погані», то чому в Західній Україні в рази менша злочинність, алкоголізм, к-сть розлучень, безпритульних дітей, поширень венеричних захворювань; ніж по всій Україні. Про Росію я взагалі мовчу (там більше вбивств у 10 разів!) http://tynsky.livejournal.com/ .

4.У тих же соцмережах росіяни щиро дивуються, чому «хохли» приводять в бойовий стан свою армію і направляють її до кордонів. Чи вони не розуміють, що ввели свою армію в чужу державу, чи в дурника бавляться?

Ті ж бандерівці воювали з окупантами (німцями, росіянами) на СВОЇЙ землі.

5.В певній мірі кримчани заслужили те що їх чекає. Вони мали нормальне, мирне життя в Україні – тепер будуть в Росії. Кожен отримує що хоче. Хотіли руського миру – вони його отримають. Думаю, що років через 5 самі попросяться назад в Україну.

6.На шоу Савіка Шустера один севастополець сказав що Київ роками не звертав на них уваги, а зараз всі «засуєтились».  Може й так, але чи мали більше уваги інші регіони України? Суми, Полтава, Закарпаття, Волинь? Не думаю що до них відносились краще ніж до кримчан.
Та й мешканці Криму мали вплив на політику. В крайньому разі три з чотирьох президентів обрав Схід та Південь України (Кравчука, Кучму та Януковича). А кого вони собі вибрали – то вже інше питання.

7.Прості люди за допомогою СМСок зібрали 10 мільйонів гривень на свою армію. Це дуже похвально. Але буквально вчора на ТБ сказали, що кожного року на тендерах крадуть чиновники 35 мільярдів (!) гривень. Відчуйте різницю. Ось де гроші для армії!

До речі, теперішня більшість у Верховній Раді (колишня опозиція) не приймає закони котрі зроблять тендери прозорими. Я їх розумію – там же 35 мільярдів!

8.Росіяни часто кажуть що під час анексії Криму вони повернули «ісконно рускіє зємлі». Та наскільки я знаю, наші східні сусіди з’явилися на цих землях зо два століття тому. А предки тих хто кричить про «ісконно рускіє зємлі», з’явилися в Криму років 50-60 тому.

9.Про ввід російських військ в Крим ми мали б здогадатися ще пару місяців тому. Це ж було видно про шаленій «гебельсівській» пропаганді на телеканалах Росії. І ця пропаганда велась саме проти України, не проти США чи Європи! Ми мали б здогадатись, що «шота будєт».

10.Серед вимог східного сусіда до нашого нового уряду – введення російської другою державною. Але перед цією заявою, можна було «ради прілічія» відкрити хоча б одну (!) україномовну школу в Росії. Адже українців там не один мільйон.

11.Щодо дати президентських виборів.
Є дві думки: одні хочуть в травні, інші – в грудні. Моя думка, що треба в травні. Щоби вже була нормальна влада, і ситуація стабілізувалася. Президент буде легітимним.

Якщо ж вибори будуть в грудні, то такий діяч як Тимошенко, зробить промо-тур по Україні, типу «любі мої». В результаті можемо отримати «назад у минуле».

12.Війна – це страшно, і потрібно всіма силами її уникати.
Тих, хто в це не вірить, переконаю тільки двома посиланнями (не для слабо нервових!):
http://bigpicture.ru/?p=492857 http://starshinazapasa.livejournal.com/770910.html

Людині властиво творити добро, а не вбивати одне одного.

13.В нас жаліються, що США та Західні країни не готові військово допомогти нам.  Частково це можна зрозуміти. Ніхто не хоче воювати. Наприклад,  чи багато людей їдучи у маршрутці і побачивши бійку на вулиці, вийде допомогти? Так і тут. Війна – це великі втрати та ризики.

14.Наших військових потрібно вивести з Криму. Ніхто їм там не зможе гарантувати безпеки. Тим більше їхнім сім’ям.

15.Я не думав що наші військові такі патріотичні, тим більше в Криму. Такими людьми можна пишатися.

16.Невже кримчани настільки «ображені» на Київ, що готові відправити служити своїх дітей в гарячі точки? http://goo.gl/THoz1q

А пам’ятаєте радісні лиця кримського беркуту коли вони отримували російські паспорти? Їм напевно не сказали, що в Росії всі ці ОМОНи та СОБРи пройшли через Чечню.

17.Крим відмовляється платити податок в державну казну. Значить потрібно не платити в Крим пенсії та зарплати бюджетникам. Крім того, ми дуже дорого купуємо російський газ, і потім його частину транспортуємо в Крим. Чи це зараз вигідно?

18.Дехто дивується як це так, за три тижні без єдиного пострілу забрати частину території незалежної країни. Але варто не забувати, що Росія любитель присвоїти чуже. Про загарбання земель починаючи із Сибіру в 1555 році і аж до Криму в 2014 знають всі.

Але ж не тільки землі присвоїли. А як щодо гербу? Адже двоголовий орел був гербом Візантії. А до Петра І Росія називалася Московське Царство, а назву «взяли» в Київської Русі. Також прапор з’явився тоді, коли цар Петро І відвідав Голландію (поміняли порядок кольорів). Гімн «Боже царя храни» – англійський «Боже королеву храни».

19.В 90-ті роки в Криму був популярний термін «приватизація по-кримськи». Це коли під дулом автомату ви переписуєте нерухомість на кого скажуть. Потім держава за допомогою спецпідрозділу «Альфа» порядок навела.
Тепер є сумніви чи таке явище не повториться.

20. Що робити? Вберегти континентальну Україну, а років через 5, кримчани самі захочуть приєднатися до нас назад. Головне виловити сепаратистів в Східних областях, і закрити кордони. Також, треба бути готовим до біженців з півострова. Це наші люди, і ті, які не схочуть жити “під Путіним” – мають бути врятовані.

4 коментарі

 1. Привіт Павле. Цікаво пишеш, але мало. Радий буду більше бачити матеріалу на твому сайті. 

  • Дякую за хорошу оцінку!
   Просто трохи розлінився, та й написання статті займає час: ідея+ написання+ перевірити правопис+пошук картинки+пошук відео.
   Але постараюсь писати частіше.

 2. Не добре все це. Правильно казав Гриценко – коли Путін сказав, що в Криму нема російських військових – відразу масштабну антитерористичну операцію проводити треба було, бо люди з автоматами та на БТРах, які “ніхто і нізвідки” – хто як не терористи, як і загрожують мирному населенню.
  Травень… Вибори… Якщо буде вигравати якась Тимошенко – треба виходити на майдан і казати, щоб йшла під три чорти. Якщо не погодиться – нічим вона не краща Януковича, який теж не послухав. Тоді дорога їй слідом за ним.
  Ще одне – нехай спробують не провести люстрацію під час нових виборів. Хай тільки спробують призначати мерами і суддями тих, хто вже себе показав при януковичі.

  • Про антитирористичну операцію не впевнений що треба було проводити. Згадай який в нас був попередній міністр оборони та СБУ – Путін знав який у нас стан військ. Тому і не боявся лізти в чужу державу.
   Якби ми рипнулись – вони б одразу пішли на Київ + бомбардування всіх великих міст – це тисячі жертв. А так ми хоча б трошки привели до бойового стану армію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*