Зовнішні посилання з ресурсу це зло?

 

посилання, зовнішніЦей запис я присвятив першому “природньому” посиланню на мій блог, який з’явився на цій сторінці http://chas-z.com.ua/uw/10-porad-yak-buti-zdorovimi . Як то кажуть “мєлоч, но приятно”. По-перше, ще одне посилання зайвим не буде, крім того, це певна хороша оцінка моїй статті. Раз її розмістили на сторонньому ресурсі, значить вона чогось вартує. Та на жаль, далеко не так часто, як хотілося б можна отримати природнє посилання.

 

Загальновідомо, як переважна більшість вебмайстрів пильнує щоб з його ресурсу не було зайвих відкритих до індексування зовнішніх посилань. Це можна зрозуміти. Адже загальновідомо, що вони здатні знизити “вагу” сторінки та ресурсу загалом. Особливо це “болить” тим, хто продає посилання на спеціалізованих біржах.

 

В мене був випадок, коли на одній із популярних форумів про тварин досвідчений та з великою кількістю повідомлень користувач поставив посилання на мій сайт про папужок. Я це одразу запримітив в панелі вебмайстера Яндекса. Ну, думаю, дійсно якщо якісний матеріал, то люди ставитимуть самі посилання. Та вже у вечорі, модератор на тому форумі зняв посилання. От вам і природнє просування! Через пару тижнів ситуація повторилася, тільки на іншому форумі для любителів папуг. Найобразливіше, що у двох випадках ставили посилання люди, яких я навіть близько не знав, вони дійсно залишили природні посилання. Ситуація була неприємною ще й тим, що я ще півроку перед цим поставив відкриті для індексації посилання на їхні ресурси. Просто так, як рекомендацію якісних форумів. От таке життя.

 

А тепер про те, чого ці модератори не знали. Знаючі люди в сеоіндустрії, той же Девака, стверджують, що відкриті до індексації посилання на якісні ресурси повинні бути на вашому сайті. Інша справа, що ресурси на які ви посилаєтесь повинні бути якісними. Якщо до посилань з лінкопомийок на ваш ресурс пошукові системи можуть закриті очі (може це дії конкурентів), то за те що ви самі розміщуєте, самі і будете відповідати 🙂

 

Посилання, це основа інтернету, і без них як користувачам, так і пошуковим системам було б не просто. Кожне посилання, це своєрідна рекомендація одним ресурсом іншого. Сайт без відкритих для індексації зовнішніх посилань, це як людина яка зовсім не має друзів. Дивно, правда? В когось із сеогуру читав що пошукові системи можуть насторожено віднести до ресурсу повністю без зовнішніх посилань. Адже це означає, що власник сайту спеціально штучно підвищує показники свого “дітища”.

 

Для тих кого вище наведене не переконало, дам матеріал для роздумів. У мене на зі сторінки на одному із сайтів http://www.papuga.in.ua/foto-popugaev-volnistyh.html , йде купа відкритих до індексації посилань на інший ресурс. Десь під 70!!!

 

І знаєте який там показник PR? Ні не мінус один, і не нуль, а 2. Для мого ресурсу це непоганий показник, тим більше, що на цю сторінку особливих посилань я не купував, і не ставив їх аж дуже багато із своїх сторінок. Якщо ви натиснете на прапорець у хідері і перейдете на україномовну версію, то там така сама ситуація.

 

При такій кількості відкритих до індексування зовнішніх посилань, показник ПР повинен бути як мінімум 0 🙂
Та це чомусь не так. Можливо праві ті, хто стверджує що посилання на хороші та якісні ресурси не є поганими, а інколи і потрібні.

 

Я ще не готовий це стверджувати абсолютно, але факти для роздуму вже є. Треба ще експериментувати та тестувати. Можливо варто “ради приколу” поставити на Google 10-30 відкрити посилань з якоїсь сторінки, і подивитися що з того вийде.

 

 

2 comments

  1. Коли ти пишеш цікаво, твій блог цитують, і посилання ці – природні. Ось на цьому базується успіх більшості перспективних сайтів.

    Ну і друге – це всім зрозуміло. Якщо хочете розміщувати зовнішнє посилання – то вже тільки на якісний ресурс. Посилання на “нулячі” сайти віддають вагу Вашого сайту іншим.

  2. В мене на сайті про папужок, до двох тисяч відвідувачів щодня. Але природніх посилань одиниці. Хіба що організовувати всілякі конкурси і т.д.
    От в соцмережах прості користувачі на цікавий матеріал без проблем ставлять лінки, особливо Вконтактє.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*