Як зробити відео з фотографій (2)

ФотоШОУ PROЯ вже колись писав про те як зробити відео з фотографій, але, як це часто буває в житті, ми постійно вчимося і здобуваємо новий досвід.

Так і тут, в старій статті я давав поради як зробити відео за допомогою великої та громіздкої програми яка спеціально для цього не призначена.

Як виявилося, існує  проста програмка створена спеціально для потрібної нам цілі. Розкажу, як створити кліп з фотографій.

Вам потрібна програма щоб робити відео з фотографій. Називається вона ФотоШОУ PRO. Завантажити її урізану версію можна отут http://fotoshow-pro.ru/download.php. Тут же її можна випробувати (10 днів безкоштовно) або купити (коштує вона близько 350 грн).

zavantazhyty

Після завантаження, встановлення та запуску програми ви побачите ось таке вікно:111
Тут є три основні вікна. У першому ви побачите відкриту папку, в якій завантажені фотографії із котрих ви робитимете відео.
Відкрити цю папку зручно через провідник (4).

2 – тут вікно, яке в реальному часі показує що на даний момент ви створили. Просто натисніть «Play» і подивіться добре чи погано зроблено, що можна змінити.
3 – сюди ви перетягуєте ваші фото, у тому порядку, у якому ви хочете щоб вони з‘явилися у кліпі. Щоб розмістити фото на робочій стрічці виділіть його натиснувши мишкою, і натисніть кнопку (5).

222

Тривалість показу кожного фото у кліпі можна відрегулювати натиснувши (6). Між кожним фото буде перехід (7). Натиснувши на нього ви побачите як він змінить одне фото на інше, а також зможете вибрати інший перехід. А можна відкрити вкладку «переходи» просто натиснувши на неї (8). Є декілька видів переходів (стандартні, 3D, градієнти). Виберіть які подобаються.333

Якщо ви хочете щоби між всіма фото був один перехід, то виберіть його, і натисніть «применить к всем» (9). А можна поставити випадкові переходи між фотками (10), і не паритись.444

Треба на фото накласти звук. Для цього йдемо у вкладку «аудіо» (11). І натисніть «додати музичний файл» (12). Виберіть собі мелодії яку хочете самі.

Рідко коли довжина музики збігається із тривалістю показу ваших фото, тому натискайте кнопку «синхронізувати» (13). Також можна відрегулювати силу звуку (14).
Коли все готово, і результат вас задовольняє можна зберігати нашу роботу у вигляді відео. для цього натисніть вкладку «Создать» (15). І тут виберіть для чого ви створили це відео (16): для публікації в інтернеті, для DVD, чи ще чогось.  555
Якість створюваного відео зможете встановити у налаштуваннях які з’являться під час виводу відео. Створений ролик можете залишити на компі, або завантажити в Youtube і поділитись із друзями в соцмережі, наприклад.

Програма має ще купу налаштувань, але скажу по секрету у 90% їх не потрібно. Вистачає того про що я написав.

От і все. Дуже раджу спробувати, спробуйте зробити слайд шоу свого життя (від народження до тепер), чи вашої сім’ї, чи весілля, чи однокурсників, спортивних змагань. До речі, на Ютубі зараз популярні всілякі мотивації для занять спортом – то зробіть їх.

Якщо ж вам потрібно зробити слайд шоу, і у вас щось не виходить, то можете мені написати повідомлення, вислати фото і мелодії, і я вам безкоштовно зроблю ролик. Це швидко і не затратно.

От подивіться яке я зробив відео з фотографій про свою минулу роботу. Слайд шоу трошки ностальгічне, бо переважна більшість хлопців там вже не працює і позвільнялася.

Тепер ви знаєте, як можна зробити відео з фотографій. Якщо щось не зрозуміло, задавайте запитання у коментарях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*