Звірі?

273856-2842x1500Як тільки ми бачимо якусь погану поведінку в діях людей, одразу приклеюємо ярлики типу «звірі» чи «напився як свиня».

Спочатку про «напився як свиня»

Вчені проводили цікавий експеримент. Зокрема, десятку поросят їхній звичний корм змішали із пивом. Серед того стада свиней був якийсь вожак, котрий підійшов і понюхав їжу. Після цього почав їсти, те саме зробили і інші поросята.

Як ви вже здогадалися, після цього бідні свинки сп’яніли. Вони почали бігати, поперевертали корита, поламали огорожу, конфліктували одне з одним, і т.д.

А далі було найцікавіше.

Наступного дня вчені знову дали їжу з пивом для поросят. І як минулого разу до корита підійшов вожак, понюхав, і …  рильцем перевернув корито із пивом. Він, скоріше всього, пам’ятав що було минулого разу, і вирішив що їм таке не потрібно.

Тепер у мене до вас прохання: ніколи не кажіть «напився як свиня». Бо свині до такого не опускаються.

Тепер до того, що ми жорстоких людей називаємо «звірі»

Справа в тому, що тварини вбивають щоб вижити (чи захиститись), а ситий лев не буде чіпати антилопу (про це є документальні відео).

Хочу привести підбірку цікавих відеороликів які покажуть що звірі не такі вже й «звірі».

1.Людина та горила.

Англічанин виростив дитинча горили, і згодом випустив на волю. Через 5 років він повернувся в ліс, щоб зустрітися із своїм вихованцем. Що з того вийшло дивіться в ролику:

2.Білі ведмеді та лайки.

Чи ви знаєте, що найбільшим наземним хижаком на Землі є білий ведмідь? А що б зробили білі ведмеді із, наприклад, собачками?

У цьому відео можна побачити:

3.Дівчина та вовки.

У 2008 році дівчина з Росії вигодувала 4 вовків, і потім випустила їх у дику природу. Через 4 роки вона повернулась, щоб зустрітися із своїми друзями.

На реакцію хижих вовків можна подивитись тут:

4.Ведмідь гризлі та людина.

Найбільший ведмідь Північної Америки – гризлі подружився із людиною. Хто б подумав що така «махіна» не зробить кривди представнику Гомо Сапіенс:

5.Кіт та дельфін.

Як ви думаєте, що спільного між котом та дельфіном? Та напевне нічого, але …вони можуть подружитись.

6.Лось та людина.

Маленьке лосеня загубилось на території Норвегії, і без маминої опіки шансів вижити у нього не було. Тоді норвежська дівчина почала піклуватися про загублену тваринку.
Що з того вийшло:

7.Дельфін та собака.

Це вже не документальне кіно (я так розумію), але все одно прикольно подивитись як дельфін рятує котика від акул:

8.Жінка та лев.

Одна жінка врятувала лева від смерті. Потім змушена була його віддати в зоопарк. Після довгих років розлуки вона знову зустрілась із своїм другом:

9.Хлопчик та собака.

Зворушливе відео про дружбу лабрадора та хлопчика:

10.Левиця та антилопа.

Левиця зловила маленьку антилопу, але згодом її відпустила. Знаю, що багато хто скаже що левиця сита. Але ви знаєте багато «ситих» людей (наприклад чиновників) котрі можуть заспокоїтись і, наприклад, не красти?

11.Збірна солянка хороших прикладів.

Зібрано в ролику декілька яскравих прикладів дружби між представниками різних видів тварин:

12.Кобра та щенята.

Кобра та щенята впали в каналізацію. Королева змій не тільки нічого не зробила поганого малим, але й не впускала їх на іншу сторону колектора де вони могли загинути:

Ну і на закінчення: http://coub.com/view/308v1

One comment

  1. Беркут поводиться як звірі. Тому що голодна, змерзла людина ніколи не буде бити беззахисну людину лише тому що їй щось не сподобалося, чи у ногу залізла скалка (в кишеню поклали пачку).
    з іншої сторони людина – це і є звір по суті своїй, а поведінка всього навсього складніша. Як у руслі моральному так і в руслі аморальному.
     Спрощена поведінка то є поведінка керована інстинктами, які більш притаманні звірам. “напасти, захиститися, вбити щоб тебе не вбили і т.д.”, саме це ми маємо на увазі коли застосовуємо цей вираз. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*